Güncel

Android kendi telefonunu piyasaya sürdü

Android’in babası Andy Rubin” tarafından kurulan Essential , Salı günü yeni bir üst seviye smartphone’ taki tamamlamayı kaldırdı.

Esansiyel Telefon, US $ 699 fiyatla,

Telefonun, ön taraftaki 8 MP selfie fotoğraf makinesini saran neredeyse kenardan kenara kadar bir ekrana (ekranın alt kısmında biraz çerçeve var) sahip.

Bir Qualcomm Snapdragon 835 işlemci etrafından Essential Telefon 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile birlikte gelelecektir.

Dayanıklılık açısından, telefonun titanyum ve seramik gövdesi var.

Manyetik Aksesuarlar

Aksesuarlar, arka tarafındaki bir manyetik konektör vasıtasıyla telefona eklenebilir. Birimle birlikte iki aksesuar bulunur – 360 derecelik bir kamera ve şarj yuvası.

Ayrıca telefonun arkasında 13 MP çift sensörlü kamera bulunuyor. Essential, ikinci sensörü kullanarak resim çekmek veya bokeh efektleri oluşturmak için çift sensörlü kameralar içeren diğer telefonların aksine düşük ışık performansını artırmak için ikinci sensörünü kullanıyor.

Diğer üst düzey telefon modelleri gibi Essential cep telefonunda bir kulaklık girişi bulunmamaktadır.

Essential akıllı telefonuna ek olarak, akıllı ev merkezi olan Home’u ilan etti. Essential umutlarının IoT dünyasının Android olacağı ortam işletim sistemi olan Ambient OS’de çalışıyor.

SmartThings, HomeKit, Nest ve diğerlerinin yanı sıra çeşitli dijital asistanlar – Alexa, Siri ve Google Assistant – gibi birbirinden farklı protokolleri kesintisiz bir kullanıcı deneyimi haline getirmek için tasarlandı.

 

Yapısının kalitesi ve bazı ilginç özelliklerine rağmen, Temel Telefon muhtemelen ileride zorlu bir yolla karşı karşıyadır.

 

Yenilikler

Bununla birlikte, Essential’ın umutlarını daha yumuşak bir bakış açısına sahiptir.

“Yeni telefon vaat ettiği her şeyde olursa, rekabet edebileceğine inanıyorum,” dedi Moorhead.

“Bununla birlikte, bağlanması gereken çok uzun bir yol haritası var, hayati önem taşıyor” diye ekledi.

Murrhead, Apple, Samsung ve Google’ın sahip olduğu  pazarı  düşünürsek, Essential için zor olacak.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

FNLOCK

Copyright © 2017 fnlock.net. Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması/dağıtılması yasaktır.

To Top
Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu